Kayıt Başvurusu
X

Kayıt BaşvurusuÖn başvuru Kaydınız Alınmıştır.

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak gönderiniz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

HAKKIMIZDA

20 Yıllık Deneyim

Ata'mızın "Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır." sözünü temel alarak kurulan TakTik Okulları çatısında, göz bebeğimiz çocuklarımızın hak ettikleri eğitimi almaları için çok büyük bir titizlikle çalışıyoruz...
taktik okulları öğrenciler

Kamu sektörünün ve özel sektörün farklı alanlarında hizmet veren kurucularımız Serbülent Konuralp ve İzzet Özkaranfil eğitim-öğretimdeki yirmi yılı aşkın birikim ve deneyimleri ile 2017 yılında Özel S-Akademi Okullarını kurmuşlardır. 2019 yılının başlarında TakTik Özel Öğretim Kurumu ile gerçekleşen ortaklık ile iki kurumun deneyimli yöneticileri ve öğretmen kadrosu, Özel TakTik Okulları’nın gücüne güç katmıştır.

Türkiye'nin en seçkin eğitim kurumlarında, özel etüt ve kurslarda uzun yıllar lise ve üniversiteye öğrenci hazırlayan kurucularımız; akademik eğitimi, bilinçli bir okul programı ile birleştirerek öğrencinin eğitim öğretim hayatının daha anlaşılır, verimli ve çözüm odaklı bir plan içerisinde geçmesini hedeflemektedirler.

Ata'mızın "Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır." sözünü temel alarak kurulan Özel TakTik Okulları çatısında, göz bebeğimiz çocuklarımızın hak ettikleri eğitimi almaları için çok büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi siz sayın velilerimizin programların ve çalışmaların gerçekleştirilmesinde yapılacak işbirliği ve güven her zaman en büyük yol göstericimiz olacaktır.

Anadolu lisemizde öğrencilerimiz üniversite sınavı için başka hiçbir desteğe ihtiyaç duymadan sınava hazır hale gelmektedirler. Akademik eğitimin yanı sıra gün sonlarında yapılan etütler ve soru çözümleri öğretmenlerimizin gözetiminde olmaktadır.

Ortaokul kadememizde ise öğrencilerimizin ilgi alanlarına ve seviyelerine uygun verilen akademik eğitimler ve etütler ile liseye giriş sınavlarına hazırlanmaktadırlar.

Öğrencilerimizin öğrenim hayatı boyunca karşılaşacağı sınavlarda, bilginin yanında gerekli olan psikolojik destek, alanında en uzman rehber öğretmenler tarafından sağlanmaktadır.

Özel TakTik Okulları; ilkeleri, değerleri ve hedefleri doğrultusunda Ata’mızın gösterdiği yolda ilerleyerek öğrencilerimizi yaşadığımız çağın gereklerine uygun şekilde hazırlamak için sizlerle birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Özel TakTik Okulları; ilkeli, disiplinli, tutarlı, yenilikçi ve başarılı eğitim anlayışından ödün vermeden Ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak öğrencilerinin geleceğine ışık tutacaktır.